Zdjęcie

O nas

POLAK ACADEMY to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Nauka języka angielskiego na naszych kursach odbywa się na pięciu stopniach zaawansowania językowego. Podział na poziomy biegłości językowej został określony zgodnie ze standardami Rady Europy

Szkoła została założona przez Karolinę Polak – mgr filologii angielskiej.
POLAK ACADEMY to nowoczesna i skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Głównym założeniem szkoły jest umożliwienie uczniom osiągania szybkich postępów w nauce.
Dzięki przyjemnej atmosferze nauki, częstej, regularnej praktyce, dobremu pokierowaniu przez nauczyciela oraz "żywemu" językowi uczniowie szybko staną się pewni swych umiejętności.
Strategia szkoły polega na połączeniu nowoczesnych technik i metod z tradycyjnym podejściem do nauki. Intensywny tryb nauki jest w stanie przynieść najlepsze efekty.

Dzięki dodatkowej współpracy z rodzicami dzieci, uczniowie są zmotywowani i zaangażowani w naukę.

POLAK ACADEMY oferuje:
• spójne, pod względem wieku i poziomu językowego grupy,
• ciekawe i ambitne materiały edukacyjne, znacznie wykraczające poza ogólnie przyjęte standardy,
• wykorzystywanie różnorodnych pomocy dydaktycznych oraz aktualnych, autentycznych materiałów,
• kursy standardowe dla osób, które zaczynają przygodę z językiem angielskim, chcących nadrobić zaległości, jak również dla tych, które pragną doskonalić swoje umiejętności w porozumiewaniu się w życiu codziennym,
• kursy konwersacyjne dla osób które uczą się języka angielskiego, a które przez aktywną komunikację pragną doskonalić swoje umiejętności,

KURSY GRUPOWE - dwa razy w tygodniu po 60 minut

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zdobyta wiedza pomoże Państwa dziecku w nauce szkolnej oraz w przejściu przez egzaminy do szkół wyższych.

POLAK ACADEMY

Dzięki atrakcyjnej formule zajęć na kursach Polak Academy, nasi uczniowie mają możliwość zdobywania wiedzy w miłej i przyjaznej atmosferze.

W oparciu o najnowsze programy i metody nauczania przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych oraz do uzyskania poziomu biegłości językowej, określonego zgodnie ze standardami.

Kurs języka angielskiego odbywa się w Szkole Podstawowej w Wiśniowej Górze.

S P im. H. Sienkiewicza
ul. Tuszyńska 32
95-020 Wiśniowa Góra