Zdjęcie

Zapisy i grupy

GRUPY

Ilość uczniów w grupie oscyluje od 4 do 8. Taka liczba osób zapewnia odpowiednią dynamikę pracy, a jednocześnie pozwala na ewentualne spokojne i rozważne uzupełnianie składu grupy. Dzięki temu, przez lata grupa może uczyć się w prawie niezmiennym składzie, co gwarantuje wyrównany poziom i zapewnia postępy uczniów. Uważamy, iż lepiej jest pracować w grupie mniejszej o wyrównanym poziomie niż w grupie wieloosobowej, w której duży skład ma negatywny wpływ na poziom nauczania. 


ZAPISY

Zapisy trwają nieustannie, co oznacza ,że rodzic może dopisać dziecko do grupy w ciągu trwającego roku szkolnego, jednakże każdy nowy uczeń dołączyć może do danej grupy po szczegółowym sprawdzeniu poziomu znajomości języka angielskiego, tj. po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej z lektorem. 

POLAK ACADEMY

Uczymy w małych grupach, dlatego też słuchacze szybko robią postępy, mają też więcej możliwości aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Grupy podzielone są zarówno ze względu na wiek, jak i przede wszystkim poziom zaawansowania językowego.

Na kursy językowe zapisać się można:

Telefonicznie: 500-08-08-79

Dołącz do grona naszych słuchaczy i zapisz się już dziś!